ForumNet

Join the forum, it's quick and easy

ForumNet
ForumNet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay.

2 posters

Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay. Empty Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay.

Mesaj tarafından Admin Cuma 18 Şub. 2011, 15:48

Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay.

Arkadasim bir gün evde otururken teyzesi telefon etmis vede 15 dakika içinde gelecegi ve birseyler hazirlamasini istemis. Arkasasim da telefonu kapadiktan sonra mutfaga geçip birseyler hazirlamaya baslamis, 10 dakika sonra kapi çalmis vede teyzesi içeri girmis, oturmuslar ama teyzesinin çoktelasli oldugunu farketmis, teyze neyin var diyormus ama birseyinin olmadigini basnin agridigini söylüyormus. Arkadasima bakiyormus ama hiç gülmüyormus, neyse Teyzesi 10 - 15 dakika oturmamis bile alisverise çikacagim diye evden çikmis Arkadasim tam Teyzesini ugurlamis o sirada telefon çalmis, Telefonu açtiginda telefondaki Teyzesiymis "ben biraz geç kalacagim beni merak etme demis" Arkadasim o panikle cama kosmus, Telefondaki benim teyzemse yanima gelip oturan da kimdi. Cami açiyor vede teyzesi ayaklari ters bir biçimde yürüyerek gidiyor...
Admin
Admin
Admin
Admin

Tecrübe : 1043

https://forumnet.forumdizini.com

Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay. Empty Geri: Bu olay benim en samimi arkadasimin basindan geçmis bir olay.

Mesaj tarafından LordFire Cuma 18 Şub. 2011, 19:03

teşekkürler arkadaşım bilgi için
LordFire
LordFire
Admin
Admin

Tecrübe : 293