ForumNet

Join the forum, it's quick and easy

ForumNet
ForumNet
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Proagent le ilgili müthiş yöntem.hele cafelere yollarsanız coşuyo:D

Proagent le ilgili müthiş yöntem.hele cafelere yollarsanız coşuyo:D Empty Proagent le ilgili müthiş yöntem.hele cafelere yollarsanız coşuyo:D

Mesaj tarafından Admin Cuma 18 Şub. 2011, 17:57

arkadaşlar proagent la ilgili müthiş bir yöntem.tamamen kendim buldum.daha önce bulanlar vardır büyük ihtimal ama söylemiyolardıranlatıyorum.

öncelikle proagent ı açın işte dananın kuyruğunun mındar olduğu yerserverinizi bilgisayar açıldığında otomatik çalışan bir programın setup dosyasıyla birleştirin.benim önerim messenger discovery nin setup dosyası.sonra serverinizin iconunu birleştirdiğiniz setup dosyasının iconuyla aynı yapınki karşıdaki çakmasın.ve son olarak serverinizi kaydedin.sonra rarlayıp gönderin.karşıdaki programı kurduğunda bilgisayarı her açtığında bütün şifreleri klavyedeki tuş kayıtları v.s sizin mailinize gelecektir.helede cafelere yollarsanız aboooo ben bu yöntemi kullanıyorum şimdi yahoo hesabımda 400 ü aşkın mail var hepsininde içi şifrelerle dolucafeye yollamıştımda buarada eski sürümlerde antivirüslerin bazılarına yakalanıyo ama yeni sürümü bilmiyorum daha kullanmadım.anlamayan arkadaşlar buraya yasın daha ayrıntılı anlatmaya çalışırım.
Admin
Admin
Admin
Admin

Tecrübe : 1043

https://forumnet.forumdizini.com